• Zostań opiekunką z Herz 24!

  Osoby starsze w Niemczech czekają na kogoś takiego, jak Ty.

  Aplikuj

 • Tysiące zadowolonych opiekunek

  Dbamy o nasze opiekunki. Przekonaj się sama!

  Aplikuj

 • Tylko sprawdzone oferty pracy

  Z nami możesz czuć się bezpiecznie.

  Aplikuj

Oferty pracy Herz 24

Opiekunka lub Opiekun do 88-letniego seniora z ok. Bonn. Wyjazd tuż po świętach, ok. 28.12. na 2 m-ce

Podopieczny ma 88 lat, 178 cm wzrostu i waży 87kg. Pan ma problemy z poruszaniem się uwarunkowane wiekiem, korzysta z laski lub balkonika. Cierpi na początkującą demencję (występuje częściowa dezorientacja czasowo-przestrzenna), zaburzenia rytmu serca i inkontynencję (głównie w nocy, ma zakładane pielucho-majtki). Ma drobne problemy ze wzrokiem, słuchem i mówieniem. Podopieczny miewa lepsze i gorsze dni, jest uparty.

Opiekunka do leżącej pani z Bremen od 3.12. Możliwosć zjechania na święta na koszt własny

Podopieczna ma 85 lat, 152 cm wzrostu i wazy 44 kg. Pani choruję na białaczkę, ustabilizowaną farmakologicznie. Jest osobą głównie leżącą, ma odleżyny i założony cewnik. Cierpi na inkontynencję i ma problemy z krążeniem.

Opiekunka z dobrym niemieckim do seniorki z Heilbronn. Wyjazd ok. 18.12. na 2 m-ce, premia świąteczna

Podopieczna ma 70 lat, 163 cm wzrostu i waży 68kg. Jest po wylewie i zawale, cierpi na początkującą demencję (czasowa dezorientacja co do czasu i miejsca) i niewydolność serca. Pani jest osobą głównie leżącą , czasami korzysta z wózka inwalidzkiego, należy jej pomóc w transferze. U podopiecznej występują odleżyny i inkontynencja (szczególnie w nocy, ma zakładane pieluchy/wkładki). Ma problemy z mówieniem. Pani jest osobą spokojną, przyjacielską i wdzięczną za okazywaną pomoc. Lubi czytać gazety i malować. Podopieczna aktualnie jest w szpitalu, jej planowany powrót ma nastąpić ok. 19.12.