• Zostań opiekunką z Herz 24!

  Osoby starsze w Niemczech czekają na kogoś takiego, jak Ty.

  Aplikuj

 • Tysiące zadowolonych opiekunek

  Dbamy o nasze opiekunki. Przekonaj się sama!

  Aplikuj

 • Tylko sprawdzone oferty pracy

  Z nami możesz czuć się bezpiecznie.

  Aplikuj

Oferty pracy Herz 24

Opiekunka z dobrym niemieckim do pani z Osnabrück od 5.02.

Podopieczna ma 79 lat, 170 cm wzrostu i waży ok. 62kg. Ma zatwierdzony IV stopień pielęgnacyjny. W listopadzie doznała wylewu lewostronnego i od tego czasu ma problemy z poruszaniem się. Porusza się za pomocą balkonika rehabilitacyjnego. Potrzebuje pomocy przy wstawaniu. Cierpi na nadciśnienie, inkontynencję, schorzenie krążenia wieńcowego i ma założony cewnik. Podopieczna jest osobą małomówną.

Opiekunka do 91-letniej pani z Jestetten (ok. Szafuzy). Wyjazd ok. 8.02. na 2 m-ce

Podopieczna ma 91 lat, 170 cm wzrostu i waży 70kg. Ma zatwierdzony Pflegegrad 2. Seniorka ma problemy z sercem (niewydolność serca, nadciśnienie). Jest cukrzykiem, cierpi na stopę cukrzycową i ma rany na obydwu dużych palcach u nóg. U podopiecznej wystepuje częściowa inkontynencja - nosi pielucho-majtki. Porusza się przy balkoniku lub na wózku inwalidzkim. Na chwilę obecną jest osłabiona po pobycie w szpitalu i większość dnia spędza w łóżku. Nie ma demencji. Podopieczna jest osobą w pełni świadomą.

Opiekunka z komunikatywnym niemieckim na miesięczne zastępstwo do pani z ok.Monachium od 9.02.

Pani ma 98 lat, 165 cm wzrostu i waży 80kg. Podopieczna cierpi na inkontynencję, demencję, ma problemy z sercem, porusza się za pomocą wózka inwalidzkiego, ma problemy ze wzrokiem.