• Zostań opiekunką z Herz 24!

  Osoby starsze w Niemczech czekają na kogoś takiego, jak Ty.

  Aplikuj

 • Tysiące zadowolonych opiekunek

  Dbamy o nasze opiekunki. Przekonaj się sama!

  Aplikuj

 • Tylko sprawdzone oferty pracy

  Z nami możesz czuć się bezpiecznie.

  Aplikuj

Oferty pracy Herz 24

Opiekunka z podstawami j.niemieckiego do małżeństwa ok.Heilbronn od zaraz

Podopieczna ma 78 lat, 163 cm wzrostu i waży 50 kg. Podopieczna ma guza, nadciśnienie tętnicze, niewydolność serca. Pani nosi okulary, jest osoba leżącą.

Podopieczny ma 80 lat , 180 cm wzrostu i waży 90 kg. Choruje na nadciśnienie tętnicze, lumbago, artrozę, częściowa inkontynencja. Pan jest spokojny i serdeczny, lubi muzykę. Pan zna j. polski oraz słowacki.

Sprawdzone zlecenie w Monachium, do opieki leżący pan. Wyjazd ok. 16.07. na 2 m-ce

Podopieczny ma 95 lat, 183 cm wzrostu i waży ok. 85kg. Cierpi na częściową demencję i nadciśnienie. Ze względu na problemy urologiczne senior ma założony cewnik. Pan jest w większości czasu osobą leżącą, rzadko wstaje.

Opiekunka do małżeństwa z Bergisch Gladbach ok.Kolonii od zaraz

Podopieczna ma 80 lat, 162 wzrostu i waży 60 kg. Ma raka jajnika, jest po operacji(jest jeszcze w szpitalu).  Pani bardzo lubi spędzać czas w ogrodzie pośród kwiatów, lubi literaturę oraz spacery. Podopieczna jest komunikatywną oraz porusza się samodzielnie.

Podopieczny ma 82 lata, 182 wzrostu i waży 80 kg. Pan cierpi na początkującego Parkinsona, jest po zawale serca, sparaliżowany prawostronnie, częściowa inkontynencja. Bardzo lubi oglądać Tv oraz słuchać muzyki. Jest osobą serdeczną. Porusza się samodzielnie, czasami wymaga pomocy.