• Zostań opiekunką z Herz 24!

  Osoby starsze w Niemczech czekają na kogoś takiego, jak Ty.

  Aplikuj

 • Tysiące zadowolonych opiekunek

  Dbamy o nasze opiekunki. Przekonaj się sama!

  Aplikuj

 • Tylko sprawdzone oferty pracy

  Z nami możesz czuć się bezpiecznie.

  Aplikuj

Oferty pracy Herz 24

Opiekunka do pani spod szwajcarskiej granicy od 29.11. Premia świąteczno-noworoczna+możliwość otrzymania premii jesiennej!

Pani ma 89 lat, 163 cm wzrostu i waży 65 kg. Podopieczna ma zatwierdzony Pflegegrad 3. Cierpi na Parkinsona, nadciśnienie i częściową inkontynencję. Porusza się na wózku inwalidzkim. Podopieczna pomaga w transferze. Do dyspozycji jest mobilny podnośnik. Seniorka jest osobą komunikatywną, ma początki demencji. Ma problemy z mówieniem.  

Noce przesypia spokojnie. Należy być jednak gotowym do niesienia pomocy gdy zajdzie taka potrzeba

Opiekun z prawem jazdy do seniora ze Schmidmühlen (Bawaria). Wyjazd ok 25.10. na 2 m-ce, premia świąteczna

Podopieczny ma 86 lat, 175 cm wzrostu i waży ok. 85kg. Ma zatwierdzony III stopień pielęgnacyjny. Jest po prawostronnym wylewie. Głównie jest osobą leżącą, chociaż konieczna jest również pomoc w transferze na wózek inwalidzki. Senior ma drobne problemy z mówieniem i występuje inkontynencja (zakładane są pielucho-majtki).

Opiekunka do pana z okolic Waldshut-Tiengen od końca listopada/poczatku grudnia. Premia świąteczno-noworoczna

Pan ma 86 lat, 174 cm wzrostu i waży 80 kg. Pan jest po wylewie, porusza się przy pomocy rollatora. W wyniku wylewu ma słabsze ręce i ramiona. Choruje na zaburzenia rytmu serca i cukrzycę. Lubi oglądać wiadomości, programy sportowe i czytać gazety. Pan był architektem. Jest osobą miłą i spokojną.