• Zostań opiekunką z Herz 24!

  Osoby starsze w Niemczech czekają na kogoś takiego, jak Ty.

  Aplikuj

 • Tysiące zadowolonych opiekunek

  Dbamy o nasze opiekunki. Przekonaj się sama!

  Aplikuj

 • Tylko sprawdzone oferty pracy

  Z nami możesz czuć się bezpiecznie.

  Aplikuj

Oferty pracy Herz 24

Opiekunka do pani z Baldham ok. Monachium Wyjazd 9.12 na miesiąc, premia swiąteczno-noworoczna!

Podopieczna ma 97 lat, 165 wzrostu i wazy 80 kg.

Seniorka cierpi na inkontynencję, demencję, ma problemy z sercem, porusza się za pomocą wózka inwalidzkiego, ma problemy ze wzrokiem.Pani jest osobą świadomą.

 

Opiekun lub opiekunka do pana z Frankenberg-Willersdorf. Wyjazd od zaraz na 2 miesiące plus premia świąteczno-noworoczna!

Podopieczny ma 84 lat, 180cm wzrostu i waży 85kg. Podopieczny cierpi na demencję, troszeczkę niedosłyszy, ma migotania przedsionków, czasami brakuje mu słów . Senior jest mobilny. Zdarza się, że podopieczny obudzi się raz w nocy, ale w nocy opiekę przejmuje córka. Senior nosi okulary.

Opiekunka od zaraz do pana z Kolonii, wyjazd na 6 tyg. Premia świąteczno-noworoczna!

Pan ma 73 lata, 182 cm wzrostu i waży około 90 kg. Ma zatwierdzony 4 stopień pielęgnacyjny. Cierpi na początkowe stadium demencji. Jest uczulony na penicylinę. Ma problemy z poruszaniem się, zwykle korzysta z wózka (pomaga czynnie przy transferze). Pan nosi okulary i miewa czasami problemy z przełykaniem. Pan ma bardzo duże problemy z mówieniem, mówi jedynie „tak” i „nie”, rozumie jednak wszystko. Senior nosi pielucho majtki. Jest bardzo spokojną osobą.