• Zostań opiekunką z Herz 24!

  Osoby starsze w Niemczech czekają na kogoś takiego, jak Ty.

  Aplikuj

 • Tysiące zadowolonych opiekunek

  Dbamy o nasze opiekunki. Przekonaj się sama!

  Aplikuj

 • Tylko sprawdzone oferty pracy

  Z nami możesz czuć się bezpiecznie.

  Aplikuj

Oferty pracy Herz 24

Opiekunka z prawem jazdy na zastępstwo do pani z Regensburga od 29.02. na 2 miesiące Premia wielkanocna!

Pani ma 82 lata, 160 cm wzrostu i waży 60kg. Podopieczna cierpi na artrozę kolan i inkontynencję (zakładane są pielucho-majtki). Porusza się za pomocą balkonika, laski lub kul. W przeszłości doznała również złamania miednicy. Ma problemy z poruszaniem prawym ramieniem. Doskwierają jej często bóle różnego rodzaju, dlatego przyjmuje leki. Seniorka jest jeszcze dość samodzielna i świadoma. Przed upadkiem jeździła nawet samochodem.

 

Opiekunka do 97-letniego pana z Monachium od 23.03-22.04.Zastępstwo!!Premia Wielkanocna!!

Pan ma 97 lat, 183 cm wzrostu i waży 85 kg. Podopieczny cierpi na częściową demencje i nadciśnienie. Ze względu na problemy urologiczne Pan ma podłączony cewnik. Senior jest osobą leżącą.

 

Opiekun do 88-letniego pana z Trostberg ok.Monachium od 14.03.na 2-mce.Zastępstwo!!Premia Wielkanocna!!

Pan ma 88lat, 172 cm wzrostu i waży 75kg. Podopieczny w 2013 roku doznał wylewu i jest osobą głównie leżącą. Nie jest w stanie samodzielnie wstać i chodzić. Porusza się na wózku inwalidzkim- wymagana jest pomoc w transferze. Pan większość czasu spędza w łóżku (śniadanie w łóżku, transfer tylko w południe i wieczorem), dużo śpi, co jednak nie wpływa na problemy ze snem nocą. Interesuje go muzyka ludowa. Ma problemy z mówieniem (występuje częściowa afazja).