• Zostań opiekunką z Herz 24!

  Osoby starsze w Niemczech czekają na kogoś takiego, jak Ty.

  Aplikuj

 • Tysiące zadowolonych opiekunek

  Dbamy o nasze opiekunki. Przekonaj się sama!

  Aplikuj

 • Tylko sprawdzone oferty pracy

  Z nami możesz czuć się bezpiecznie.

  Aplikuj

Oferty pracy Herz 24

Opiekunka do mobilnego małżeństwa z Luksemburga od zaraz (premia świąteczna) lub po Nowym Roku!

Pani ma 86 lat, 158 cm wzrostu i waży 65 kg. Podopieczna ma drobne problemy z poruszaniem wynikające z wieku, częściową inkontynencję. ma problemy ze słuchem

Pan ma 87 lat, 165 cm wzrostu i waży 90 kg. Podopieczny ma początki demencji, drobne problemy z poruszaniem, częściową inkontynencję.

 

Opiekunka do 88-letniej mobilnej pani z Burbach (ok. Siegen). Wyjazd na początku stycznia na 2 m-ce

Podopieczna ma 88 lat (87 kg, 172 cm wzrostu). Ma zatwierdzony Pflegegrad 3. Cierpi na osteoporozę, nadciśnienie, choroby serca i krążenia. Ma drobne odleżyny. Porusza się przy balkoniku. Ma problemy ze słuchem i wzrokiem. W domu jest podnośnik.

Podopieczna sporadycznie budzi się w nocy. Należy być gotowym do niesienia pomocy gdy zajdzie taka potrzeba.

Opiekunka z dobrym niemieckim i prawem jazdy do pana z Kleve (ok. Düsseldorf) od 07.01. na 6 tyg.

Podopieczny ma 81 lat, 161 cm wzrostu i waży ok. 74kg. Choruje na Parkinsona i częściową inkontynencję (korzysta z krzesła toaletowego; na noc zakłada pielucho-majtki). Ma problemy ze słuchem i sercem. Senior prowadzi głównie siedzący tryb życia z uwagi na trudności w samodzielnym chodzeniu. Przy pomocy osoby towarzyszącej chodzi po domu głównie do toalety i z powrotem. Jeżeli opiekunka jest w pobliżu i reaguje na prośbę pójścia do toalety, to przypadki nietrzymania moczu raczej nie występują. Podopieczny ma bardzo łagodny charakter, jest komunikatywny, kulturalny i ugodowy. Jego zainteresowania to teatr, polityka, książki, słuchanie muzyki, czytanie gazet i rozwiązywanie krzyżówek. Podopieczny nie wychodzi na spacery, sporo czasu spędza na tarasie, goli się samodzielnie przy stole i posiłki jada samodzielnie.