• Zostań opiekunką z Herz 24!

  Osoby starsze w Niemczech czekają na kogoś takiego, jak Ty.

  Aplikuj

 • Tysiące zadowolonych opiekunek

  Dbamy o nasze opiekunki. Przekonaj się sama!

  Aplikuj

 • Tylko sprawdzone oferty pracy

  Z nami możesz czuć się bezpiecznie.

  Aplikuj

Oferty pracy Herz 24

Opiekunka do mobilnej pani z okolic Monachium od 25.10.

Pani ma 73 lata, 155 cm wzrostu i waży 43 kg. Pani ma guza mózgu, w związku z czym występują u niej duże problemy z mówieniem. Choruje na inkontynencję. Jest osoba mobilną i lubi chodzić na spacery, dlatego ważne, jest, aby opiekunka również była osobą aktywną. Chętnie czyta książki, jest miła, spokojna i otwarta. Noce przesypia spokojnie.

Opiekun do pani z okolic Oettingen in Bayern od 1.12. Możliwość otrzymania do 400€ bonusu!

Pani ma 83 lata, 155 cm wzrostu i waży 60 kg. Choruje na demencję i inkontynecję. Jest osobą głównie leżącą, jednak porusza się również na wózku (transfer za pomocą Liftu). Pani niedowidzi i niedosłyszy oraz ma problemy z przełykaniem. Noce przesypia spokojnie. Jest osobą spokojną i otwartą.

Opiekunka z prawem jazdy do pani z Heidelberg/Ziegelhausen od 29.10. na 3 miesiące, bonus 500€!

Pani ma 85 lat, 168cm wzrostu i waży ok. 64 kg. Podopieczna choruje na arytmię serca. Jest po operacji biodra, ma endoprotezę. Seniorka ma problemy z chodzeniem związane z wiekiem,  jest w stanie chodzić, natomiast potrzebuje wsparcia, aby nie doszło do upadku. Z powodu strachu przed upadkiem chętniej korzysta z wózka. Wymagane jest wsparcie przy wstawaniu  z łóżka, podopieczna aktywnie pomaga przy transferze, odciążając opiekunkę. U podopiecznej występuje inkontynencja, ma zakładane wkładki i pielucho-majtki.