• Zostań opiekunką z Herz 24!

  Osoby starsze w Niemczech czekają na kogoś takiego, jak Ty.

  Aplikuj

 • Tysiące zadowolonych opiekunek

  Dbamy o nasze opiekunki. Przekonaj się sama!

  Aplikuj

 • Tylko sprawdzone oferty pracy

  Z nami możesz czuć się bezpiecznie.

  Aplikuj

Oferty pracy Herz 24

Opiekunka do 90-letniej pani z 24977 Grundhof od 15.11 na 2mce!!Zastępstwo +Bonus Świąteczno-Noworoczny

Pani ma 90lat, 160 cm wzrostu i waży ok 60 kg. Podopieczna choruje na nadciśnienie i osteoporozę. Pani nie dosłyszy. Jest osobą świadomą i nie ma inkontynencji. Występują delikatne zmiany skórne (łuszczyca, nie jest zakaźna).Seniorka porusza się przy wsparciu rollatora, należy nadzorować ją przy chodzeniu, ponieważ może się przewrócić. Seniorka nie ma żadnej diety i problemów z przełykaniem.

Opiekunka do 71-letniej pani z 33429 Minden od zaraz na 3mce!! Plus Bonus do 500 euro!

Pani ma 71 lat, 165cm wzrostu i waży ok 70kg.Podopieczna choruje na mocną artrozę , problemy żołądkowe(jada lekkie potrawy dla żołądka) oraz  lekkie osłabienia. Porusza się za pomocą balkonika. Nie występuje inkontynencja, jest bardzo komunikatywną osobą.

Opiekunka do małżeństwa z Bremen od 31.10 na zastępstwo!!!+Bonus do 500 euro!!

Pani ma 88lat, 179cm wzrostu i waży 75kg. Stopień pielęgnacyjny - 2. Seniorka ma problemy z biodrem i porusza się przy pomocy rollatora. Należy pomagać jej przy wstawaniu i rozbieraniu się.

Pan ma 96lat, 179cm wzrostu i waży 70 kg. Stopień pielęgnacyjny - 4. Senior jest osobą leżącą. Cierpi na nadciśnienie, ma cewnik i specjalny worek na kał. Występuje inkontynencja.