• Zostań opiekunką z Herz 24!

  Osoby starsze w Niemczech czekają na kogoś takiego, jak Ty.

  Aplikuj

 • Tysiące zadowolonych opiekunek

  Dbamy o nasze opiekunki. Przekonaj się sama!

  Aplikuj

 • Tylko sprawdzone oferty pracy

  Z nami możesz czuć się bezpiecznie.

  Aplikuj

Oferty pracy Herz 24

Opiekunka do samotnego pana ze Straubing od 19.08. Wyjazd na zastępstwo

Pan ma 78 lat, 170 cm wzrostu i waży 95 kg. Podopieczny ma zatwierdzony Pflegegrad 4. Cierpi na nadciśnienie, początki demencji, depresję, choroby serca i inkontynencję. W przeszłości przeszedł wylew i ma niedowład lewej strony. Słabo widzi. Porusza się głównie na wózku, pomaga w transferze, może samodzielnie stać.

Noce przesypia raczej spokojnie. Zalecana jest kontrola pacjenta w nocy (1x). Należy być gotowym do niesienia pomocy gdy zajdzie taka potrzeba. 

Opiekunka do 86-letniej pani z Schöneck (ok. Frankfurtu nad Menem) od 5.08.. Wyjazd na 2 m-ce

Podopieczna ma 86 lat, 160 cm wzrostu i waży 65kg. Ma zatwierdzony II stopień pielęgnacyjny. Cierpi na nadciśnienie, niewydolność i zaburzenia rytmu serca. W przeszłości miała zawał. Ma problemy z oddychaniem (korzysta z aparatu oddechowego). Ma problemy z poruszaniem się uwarunkowane wiekiem. Porusza się za pomocą balkonika. Sama korzysta z toalety, ale asekuracyjnie ma wkładki. Podopieczna jest osobą komunikatywną, lubi rozmawiać, interesuje ją wiele rzeczy.

Opiekunka z prawem jazdy do pani z Konstanz od 10.08. Sprawdzone zastępstwo

Pani ma 86 lat, 160 cm wzrostu i waży 65 kg. Podopieczna cierpi na początki demencji, depresję, częściową inkontynencję. Miewa zawroty głowy, ma problemy z mówieniem, słuchem i ze wzrokiem. Porusza się samodzielnie, ale należy podopieczną asekurować. Jest też balkonik do dyspozycji.

 

Seniorka noce przesypia spokojnie. Należy być gotowym do niesienia pomocy gdy zajdzie taka potrzeba. Jest Babyphon.