• Zostań opiekunką z Herz 24!

  Osoby starsze w Niemczech czekają na kogoś takiego, jak Ty.

  Aplikuj

 • Tysiące zadowolonych opiekunek

  Dbamy o nasze opiekunki. Przekonaj się sama!

  Aplikuj

 • Tylko sprawdzone oferty pracy

  Z nami możesz czuć się bezpiecznie.

  Aplikuj

Oferty pracy Herz 24

Opiekunka z podstawowym niemieckim i prawem jazdy do mobilnego małżeństwa z okolic Monachium od 2.11.

Podopieczna ma 89 lat, 165 cm wzrostu i waży 60 kg. Pani choruje na Parkinsona i jest po wylewie. Ma problemy ze wzrokiem i słuchem. Porusza się przy rollatorze. Praca w nocy może wystąpić sporadycznie, zwykle podopieczna przesypia jednak noce spokojnie.

Podopieczny ma 86 lat, 180 cm wzrostu i waży 80 kg.  Ma pierwszy stopień pielęgnacyjny. Jest osoba mobilną, wszystkie czynności pielęgnacyjne wykonuje samodzielnie. Potrzebuje jedynie wsparcia w przygotowywaniu posiłków, praniu i prasowaniu.

Opiekunka do pani z Herne od 1.11. do 22.12. Zlecenie bez świąt!

Pani ma 82 lata, 159 cm wzrostu i waży 95 kg. Ma początkowe stadium demencji, a ponadto choruje na nadciśnienie i cukrzycę (przyjmuje insulinę). Pani miewa omdlenia przy wstawaniu z powodu wahań ciśnienia i cukru. Seniorka ma również problemy z sercem, wzrokiem (nosi okulary) i słuchem (ma aparat słuchowy). Kilka lat temu złamała bark, dlatego lewa ręka jest nieco osłabiona. Seniorka cierpi również na przewlekłą obturacyjną chorobę płuc, ma podawany tlen i korzysta z inhalatora. Porusza się głównie na wózku, w miarę możliwości pomaga przy transferze. Podopieczna nie ma problemów z przełykaniem. Noce przesypia spokojnie.

Opiekunka z prawem jazdy do pana z Berlina od 24.09.

Pan ma 67 lat, 180cm wzrostu i waży ok.80 kg. Podopieczny jest po udarze lewostronnym oraz cierpi na depresję. Jest osoba mobilną, porusza się za pomocą rollatora. Nie występuje u niego inkontynencja, korzysta sam z toalety.