• Zostań opiekunką z Herz 24!

  Osoby starsze w Niemczech czekają na kogoś takiego, jak Ty.

  Aplikuj

 • Tysiące zadowolonych opiekunek

  Dbamy o nasze opiekunki. Przekonaj się sama!

  Aplikuj

 • Tylko sprawdzone oferty pracy

  Z nami możesz czuć się bezpiecznie.

  Aplikuj

Oferty pracy Herz 24

Opiekunka od 23.11 na 2 miesiące do Pana z Regensburga

Podopieczny jest osobą leżącą, jest po złamaniu szyjki kości udowej przeszedł 3 operacje. Cierpi na demencję, częściową inkontynencję ( pielucho- majtki) i ma problemy ze wzrokiem, słuchem i mową.

Opiekunka z prawem jazdy na sprawdzone zlecenie do pani z ok.Siegen od 23.11. Premia świąteczno-noworoczna

Pani ma 70 lat, 163 cm wzrostu i waży 51 kg. Podopieczna choruje na stwardnienie rozsiane i częściową inkontynencję- nosi wkładki. Ma wstawiony rozrusznik serca, problemy ze słuchem i wzorkiem- nosi aparat słuchowy, okulary oraz porusza się samodzielnie bądź przy pomocy balkonika. Seniorka jest osobą spokojną, miłą i sympatyczną, bardzo lubi rozwiązywać krzyżówki.

 

Opiekunka do 85-letniej pani z Kallmünz (ok. Ratyzbony) od 7.11. na 2 m-ce, premia świąteczno-noworoczna

Podopieczna ma 85 lat, 158 cm wzrostu i waży ok. 56kg. Cierpi na cukrzycę insulinową, inkontynencję i jest osłabiona ze względu na wiek. W lipcu 2018 roku doznała wylewu (osłabiona jest lewa strona ciała, ma też powykręcane palce). Podopieczna potrafi sama wstać, natomiast problem jest z poruszaniem się - korzysta z wózka inwalidzkiego. Seniorka słabo słyszy i niedowidzi.

Praca w nocy może sporadycznie wystąpić, np. gdy podopieczna będzie chciała skorzystać z toalety. Należy być gotowym do niesienia pomocy, gdyby zaszła taka potrzeba.