• Zostań opiekunką z Herz 24!

  Osoby starsze w Niemczech czekają na kogoś takiego, jak Ty.

  Aplikuj

 • Tysiące zadowolonych opiekunek

  Dbamy o nasze opiekunki. Przekonaj się sama!

  Aplikuj

 • Tylko sprawdzone oferty pracy

  Z nami możesz czuć się bezpiecznie.

  Aplikuj

Oferty pracy Herz 24

Opiekunka do pani z ok.Regensburga od 29.02 na 2 miesiące. Wyjazd na zastępstwo

Pani ma 83 lata, 168cm wzrostu i waży 75 kg. Podopieczna cierpi na niewydolność serca, inkontynencję (głównie nocą) oraz zaawansowaną demencję. Ma problemy z poruszaniem się, skarży się również na bóle bioder (niedawno upadła, w związku z czym aktualnie przebywa w szpitalu). Bardzo słabo widzi i ma problemy ze słuchem. Seniorka porusza się z problemami, korzysta z balkonika i wózka inwalidzkiego. Potrzebuje pomocy we wstawaniu, ale nie trzeba jej dźwigać.

Opiekunka na zastępstwo do pani z Regensburga od 29.02. na 2 miesiące

Pani ma 82 lata, 160 cm wzrostu i waży 60 kg. Podopieczna cierpi na artrozę kolan i inkontynencję (zakładane są pielucho-majtki). Porusza się za pomocą balkonika, laski lub kul. W przeszłości doznała również złamania miednicy. Ma problemy z poruszaniem prawym ramieniem. Doskwierają jej często bóle różnego rodzaju, dlatego przyjmuje leki. Seniorka jest jeszcze dość samodzielna i świadoma. Przed upadkiem jeździła nawet samochodem.

Opiekunka do 94-letniej pani z Oberzwieselau od 15.02.na 2-mce

Pani ma 94 lata, 158cm wzrostu, i waży 50kg. Podopieczna ma założoną stomię, oraz sparaliżowaną prawą część ciała po wylewie. Miała w przeszłości operację usunięcia piersi. Ma nadciśnienie i cukrzycę. Podopieczna jest osobą w większości czasu leżącą – czasami trochę pochodzi lub posiedzi