• Zostań opiekunką z Herz 24!

  Osoby starsze w Niemczech czekają na kogoś takiego, jak Ty.

  Aplikuj

 • Tysiące zadowolonych opiekunek

  Dbamy o nasze opiekunki. Przekonaj się sama!

  Aplikuj

 • Tylko sprawdzone oferty pracy

  Z nami możesz czuć się bezpiecznie.

  Aplikuj

Oferty pracy Herz 24

Opiekunka z dobrym komunikatywnym niemieckim do pani z okolic Ulm od 4.12. Premia świąteczno-noworoczna

Podopieczna ma 80 lat, 170 cm wzrostu i waży 50 kg. Pani choruje na stwardnienie zanikowe boczne i porusza się na wózku. Ma również nadciśnienie. Jest osobą w pełni świadomą, pomaga przy transferze, jednak powoli traci siłę w rękach. Pani przesypia noce spokojnie (na noc są zakładane pieluchomajtki). Lubi grać w gry i czytać książki.

Opiekunka do mobilnej pani bez demencji z okolic Oldenburga od 9.12. na minimum 6 tygodni, sprawdzone zastępstwo!

Pani ma 89 lat, 160cm wzrostu i waży ok. 76 kg. Seniorka choruje na cukrzycę i nadciśnienie. Jest osoba mobilną , porusza się samodzielnie lub za pomocą balkonika. Niekiedy miewa zawroty głowy. Jest osobą w pełni świadomą z która można bez problemu porozumiewać. Dużo czynności wykonuje sama.

Opiekunka na zastępstwo do pana z okolic Kirchheim unter Teck od 10.12. na 6 tygodni! Premia świąteczno-noworoczna!

Pan ma 77lat, 175cm wzrostu i waży 70 kg. Podopieczny choruje na niewydolność serca, cukrzycę, występują u niego odleżyny. Senior ma amputowane wszystkie palce u prawej stopy, jak i również 2 palce u lewej stopy. Ma otwartą ranę na lewej stopie, którą zajmuje się przyjeżdżająca służba pielęgniarska. Nie powinien w tej chwili za dużo chodzić, dopóki rany się nie zagoją. Po zagojeniu się rany, podopieczny poruszać się będzie za pomocą balkonika. Potrzebuje podania ręki przy wstawaniu. Nie ma demencji. Jest z nim możliwa normalna komunikacja. U seniora występuje inkontynencja