• Zostań opiekunką z Herz 24!

  Osoby starsze w Niemczech czekają na kogoś takiego, jak Ty.

  Aplikuj

 • Tysiące zadowolonych opiekunek

  Dbamy o nasze opiekunki. Przekonaj się sama!

  Aplikuj

 • Tylko sprawdzone oferty pracy

  Z nami możesz czuć się bezpiecznie.

  Aplikuj

Oferty pracy Herz 24

Opiekunka z prawem jazdy do pana z ok.Reutlingen, wysokie wynagrodzenie, wyjazd za 7-14 dni

Podopieczny ma 97 lat, 175 cm wzrostu i waży 75 kg. Pan choruje na częściową inkontynencję, początkowe stadium demencji, ma drobne problemy z poruszaniem się, potrzebuje wsparcia drugiej osoby. Ma drobne problemy ze słuchem i ze wzrokiem. Noce przesypia spokojnie. Senior interesuje się sportem, sztuką i samochodami.

Od zaraz opiekunka na zastępstwo do 58-letniej pani z Pohle (ok. Hannoveru)

Podopieczna ma 58 lat i waży 60 kg. Cierpi na porażenie dwukończynowe. Porusza się na wózku inwalidzkim. Nie ma demencji. Jest osobą komunikatywną i pomimo choroby dość aktywną. Praca w nocy nie występuje. Nalezy być jednak gotowym do niesienia pomocy, gdyby zaszła taka potrzeba.

Opiekunka do małżeństwa z Hannoveru. Wyjazd ok 2.07. na 2 miesiące

Pan: 81 lat, 68 kg, 160 cm wzrostu. Ma zatwierdzony Pflegegrad 2. Cierpi na osteoporozę, inkontynencję, cukrzycę i lekką depresję. Jest osobą niewidomą i słabo słyszy. Nie ma demencji, jest komunikatywny. Porusza się samodzielnie nie ma inkontynencji. Wszystkie czynności związane z higieną ciała wykonuje sam. Noce przesypia raczej spokojnie. Należy być jednak gotowym do niesienia pomocy gdyby zaszła taka konieczność.

Pani: 84 lata, 60 kg, 154 co wzrostu. Ma zatwierdzony Pflegegrad 3. Cierpi na zaawansowaną demencję (dezorientacja co do miejsca i czasu), osteoporozę, inkontynencję, lekką depresję i choroby związane z wiekiem. Słabo słyszy i widzi. Porusza się samodzielnie. Noce przesypia raczej spokojnie.