• Zostań opiekunką z Herz 24!

  Osoby starsze w Niemczech czekają na kogoś takiego, jak Ty.

  Aplikuj

 • Tysiące zadowolonych opiekunek

  Dbamy o nasze opiekunki. Przekonaj się sama!

  Aplikuj

 • Tylko sprawdzone oferty pracy

  Z nami możesz czuć się bezpiecznie.

  Aplikuj

Oferty pracy Herz 24

Opiekunka z komunikatywnym niemieckim do leżącej pani z Berlina od 1.02.!

Pani ma 84 lata, 166 cm wzrostu i waży 68 kg. Podopieczna jest osobą leżącą, nie wymagającą pomocy w transferze. Cierpi na artrozę, nadciśnienie oraz inkontynencję (zakładane są pielucho-majtki). W przeszłości doznała uszkodzenia krążka międzykręgowego, w konsekwencji cierpi również na zwężenie kanału kręgowego. Seniorka słabo widzi i słyszy.

Od zaraz opiekunka do pani z Hilchenbach! Bez demencji i inkontynencji!

Podopieczna ma 88 lat, 157 cm wzrostu i wazy 55 kg. Ma problemy z poruszaniem się ze względu na liczne operacje biodra oraz choroby układu kostnego. Porusza się o kulach lub o lasce. Ponadto ma problemy z nerkami, ciśnieniem i niedosłyszy. Pani nie ma demencji ani inkontynencji. Noce przesypia spokojnie. Kocha kwiaty, ogród i muzykę, gra na pianinie i cymbałkach.

Opiekunka do 94-letniej pani z ok. Monachium od 20.01 na zastępstwo na 2mce!!

Pani ma 94-lat,159cm wzrostu i waży 60kg. Podopieczna cierpi na nadciśnienie krwi, astmę, alergię i ma  niewydolność serca. Ponadto ma bardzo delikatną skórę, w związku z czym do pielęgnacji trzeba podchodzić bardzo ostrożnie. Ma zatwierdzony 2 stopień pielęgnacyjny. Seniorka ma także problemy ze wzrokiem. Ponieważ ma problemy z utrzymaniem równowagi, porusza się za pomocą balkonika. Asekuracyjnie na noc ma zakładane pielucho majtki. Komunikuje się bez problemu, jest osobą przyjazną z poczuciem humoru.