• Zostań opiekunką z Herz 24!

  Osoby starsze w Niemczech czekają na kogoś takiego, jak Ty.

  Aplikuj

 • Tysiące zadowolonych opiekunek

  Dbamy o nasze opiekunki. Przekonaj się sama!

  Aplikuj

 • Tylko sprawdzone oferty pracy

  Z nami możesz czuć się bezpiecznie.

  Aplikuj

Oferty pracy Herz 24

Opiekunka do mobilnego małżeństwa z Siegen-Breitenbach od 2.04. na dwa miesiące

Pani ma 89 lat, 153 cm wzrostu i waży 60 kg. Podopieczna przeszła jakiś czas temu atak padaczki. Przyjmuje leki i na dzień dzisiejszy nie ma oznak nawrotu choroby. Jest pod stała kontrolą lekarzy, uczęszcza również na gimnastykę. Podopieczna nie ma problemów z poruszaniem się, jest samodzielna i wszelkie czynności związane z higieną ciała i ubieraniem się wykonuje sama. Jest osobą komunikatywną i miłą.

Podopieczny ma 89 lat, 157 cm wzrostu i waży 54 kg. Podopieczny cierpi na demencję. Jest osobą mobilną- nie ma problemów z poruszaniem się, komunikatywną. bardzo miłą i spokojną.

Miesięczne zastępstwo do pani z miasteczka Hilchenbach (ok.Siegen) od 24.03.

Pani ma 85 lat, 165 cm wzrostu i waży 51 kg. Podopieczna jest po wylewie, cierpi na osteoporozę i ma założony cewnik. Porusza się za pomocą wózka inwalidzkiego ( nie trzeba jej dźwigać, pomaga przy transferze). Ma problemy ze słuchem (nosi aparat słuchowy) i wzrokiem (cierpi na zwyrodnienie plamki żółtej) i jest uczulona na jad pszczeli. Podopieczna lubi śledzić aktualne wydarzenia, oglądać telewizję i czytać.

Opiekunka do 94-letniej pani ze Straubing (Bawaria) od 31.03. na dwa miesiące

Podopieczna ma 94 lata, 162 cm wzrostu i waży 64kg. Ma zatwierdzony III stopień pielęgnacyjny. Cierpi na zaburzenia rytmu serca, ma drobne problemy z poruszaniem się – korzysta z pomocy balkonika lub ze wsparcia drugiej osoby.